LEASING

        Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, ciągle podnosimy jakość i szerokość naszej oferty. Pragniemy Państwu pomóc w finansowaniu sprzętu i usług.

Razem z naszym partnerem firmą Grenke oferujemy leasing na bardzo dobrych warunkach.

ZALETY LEASINGU

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Poznaj ofertę GRENKE i sprawdź korzyści z leasingu! Wiemy, jak ważny dla rozwoju Twojego biznesu jest dostęp do nowoczesnego sprzętu, dlatego oferujemy rozwiązania finansowe, dzięki którym bez problemu będziesz mógł z niego korzystać.

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu sprzętu IT. Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu oferujemy produkty dopasowane do Twoich potrzeb i leasing, który przynosi korzyści!

 

 Zobacz, jakie zalety ma leasing GRENKE:

 

1.       Proste procedury liczbę wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy wniosek, dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę oraz dokument rejestrowy.

2.       Indywidualna obsługa i wsparcie na każdym etapie – GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc, doradztwo i najwyższą jakość obsługi.

3.       Korzyści podatkowe raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, dzięki temu leasing wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Urządzenia nie muszą być amortyzowane dłużej niż są efektywnie wykorzystywane.

4.       Ochrona kapitału firmy leasing, w odróżnieniu od zakupu, nie narusza zdolności kredytowej, nie obciąża bilansu i tym samym nie pogarsza kondycji firmy. Przeciwnie korzystanie z nowej technologii za pomocą leasingu jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

5.       Dostęp do najnowszych technologii – leasing zapewnia stały dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Firma nie zamraża kapitału, ale zarabia korzystając ze sprzętu, płacąc tylko miesięczne lub kwartalne raty. W efekcie osiąga to, na czym nam zależy – rozwój!

6.       Większe możliwości inwestycyjne – wybór leasingu to brak konieczności zamrażania kapitału, a co za tym idzie firma może sobie pozwolić na kolejne inwestycje. Jest to szczególnie ważne w wypadku sprzętu IT, który często podlega wymianie i stale wymaga uaktualniania. Dogodne raty leasingu GRENKE pozwalają korzystać z najnowocześniejszego sprzętu zawsze, gdy jest potrzebny.

Zapraszamy do kontaktu.

LEASING Nie ma żadnych produktów